Bilder Omega Damur 18K Guld 1900-tal
Quartz urverk, Safirglas, Boett & länk tillverkade av vitt 18K Guld.
Serienummer: 711 7283 C
Stämplad: 750
Klockan går ej vid enklare test.
Längd: 17,5 cm
Vikt: 39,1 gram
Omega Ladies 18K Gold from the 20th century
Quartz movement, Sapphire glass, Case & link made of white 18K Gold.
Serial number: 711 7283 C
Stamped: 750
The clock does not run on simpler tests.
Length: 17.5 cm
Weight: 39.1 grams
Condition report: No remarks
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 750 SEK