Bilder Kristina Nilsdotter Blandteknik på papper 2010
Konstnär född: 1966
"Hopp!"
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2010
Mått på papper: 96 x 67 cm
Mått inkl ram: 101 x 71 cm
Kristina Nilsdotter Mixed technique on paper
Artist born: 1966
"Hope!"
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2010
Dimensions of paper: 96 x 67 cm
Dimensions including frame: 101 x 71 cm
Condition report: No remarks
Slutar om 5 timmar 41 minuter
Slutar om 5 timmar 41 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 5 timmar 41 minuter