Bilder Madeleine Pyk Färglitografi
Madeleine Pyk Född 1934
Figurmotiv
Signerad: M Pyk
Numrerad: 191/225
Mått bildyta: 50 x 45 cm
Mått med ram: 73 x 61 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Madeleine Pyk Color lithograph
Figure motif
Madeleine Pyk Born 1934
Signed: M Pyk
Numbered: 191/225
Image area dimensions: 50 x 45 cm
Dimensions with frame: 73 x 61 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 7 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 7 minuter