Bilder Torgny Forsberg 1920-1992 Akryl på pannå
Motiv av samer och ren
Signerad: T. Forsberg
Mått på pannå: 47 x 38 cm
Totalmått ram: 60 x 52 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Torgny Forsberg 1920-1992 Acrylic on panel
Motif of a sami and a reindeer
Signed: T. Forsberg
Dimensions of panel: 47 x 38 cm
Total dimensions frame: 60 x 52 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 27 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 27 minuter