Bilder Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache på papper
Kvinnoporträtt med man till häst
Signerad: Aly Ben Salem
Mått på bildyta: 26 x 21 cm
Mått med ram: 42 x 37 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Aly Ben Salem 1910-2001 Gouache on paper
Female portrait with man on horseback
Signed: Aly Ben Salem
Dimensions of image area: 26 x 21 cm
Dimensions of frame: 42 x 37 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 21 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 21 minuter