Bilder Kristina Nilsdotter Skulptur Lera 1900-tal
Konstnär född: 1966
Studie
Intyg medföljer
Höjd: 26 cm
Kristina Nilsdotter Sculpture Clay
Artist born: 1966
Study
Certificate included
Height: 26 cm
Condition report: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 34 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 36 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 38 minuter