Bilder Longines Conquest Armbandsur 2020

Longines Conquest Armbandsur 2020

5000 SEK

Värdering: 6 000 SEK

Quartz-urverk, Rostfritt stål, Urtavla i pärlemor, Datumvisning.
Besatt med 11st briljantslipade diamanter om totalt 0,036 ct.
Referensnummer: 33774876
Serienummer: 48274173
Medföljer certifikat, kartong, låda samt extra länkbitar (C.a 5,5 cm)
Ej funktionstestad (behöver batteribyte)

Diametermått: 34 mm

Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Slitage på kartong, Namnbricka på etui, Inga övriga anmärkningar.

Longines Conquest Wristwatch 2020
Quartz movement, Stainless steel, Mother-of-pearl dial, Date display.
Set with 11 brilliant-cut diamonds totaling 0.036 ct.
Reference number: 33774876
Serial number: 48274173
Includes certificate, carton, box and extra link pieces (Approx. 5.5 cm)
Not functionally tested (needs battery replacement)

Diameter measurement: 34 mm

Condition report: Minor scratches & wear from use, Wear on cardboard, Name tag on case, No other remarks.

Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 8 timmar 32 minuter

Stop silver, Barock-stil, GAB

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 8 timmar 32 minuter

Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad

Värdering: -

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 8 timmar 33 minuter

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 8 timmar 33 minuter