Bilder Bengt Lindström 1925-2008 Blyertsteckning
Sittande kvinna.
Blyerts på papper.
Signerad: Lindstrom
Mått på papper: 57 x 40 cm
Mått inklusive ram: 73 x 52 cm
Konditionsrapport: Veck i papper, Inga övriga anmärkningar.
Bengt Lindström 1925-2008 Pencil drawing
Sitting woman.
Pencil on paper.
Signed: Lindstrom
Dimensions of paper: 57 x 40 cm
Dimensions including frame: 73 x 52 cm
Condition report: Folds in paper, No other remarks.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 33 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 35 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 37 minuter