Bilder Johan Lundgren 1920-1989 Olja på pannå

Johan Lundgren 1920-1989 Olja på pannå

4000 SEK

Värdering: 7 000 SEK

Utsikt från Kunstnershuset, Lofoten ( Svolvaer Norge)
Signerad: Johan Lundgren

Mått på pannå: 95 x 73 cm
Mått inklusive ram: 98 x 77 cm

Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.

Johan Lundgren 1920-1989 Oil on panel
View from Kunstnershuset, Lofoten (Svolvaer Norway)
Signed: Johan Lundgren

Dimensions of panel: 95 x 73 cm
Dimensions including frame: 98 x 77 cm

Condition report: Minor color losses, Wear on frame, No other remarks.

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 43 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 43 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesiska danserskor, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 43 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 43 minuter