Bilder Bukett Blommor och Fågel Trä 1900-tal

Bukett Blommor och Fågel Trä 1900-tal

1 månad 7 timmar 28 minuter

2024-03-28 16:42

500 SEK

Värdering: 800 SEK

Bukett med snidade blommor och en fågel i målat trä.
Bukett etikettmärkt: Suups Konst och Design, Övertorneå

Längd: 40-46 cm

Konditionsrapport: Lösa delar, mindre slitage och sprickor, mindre nagg och fläckar, inga övriga anmärkningar
Bouquet Flowers and Bird Wood 20th Century
Bouquet of carved flowers and a bird in painted wood.

Length: 40-46 cm

Condition: Loose parts, minor wear and cracks, minor notches and stains, no other remarks

Paradhanddukshängare Grelsgården

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 49 minuter

Symskinsunderrede, Singer

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Sideboard

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Piedestal, gjutjärn

Värdering: -

Bud: 0 SEK