Bilder Zenith Fickur Turkiska Järnvägen 1900-tal

Zenith Fickur Turkiska Järnvägen 1900-tal

900 SEK

Värdering: 800 SEK

Fickur i rostfritt stål med kedja.
Märkt: Zenith
Fungerar vid enklare test

Diameter: 50 mm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar
Zenith Pocket Watch Turkish Railways 20th Century
Pocket watch in stainless steel, with chain.
Marked: Zenith
Works on simpler test

Diameter: 50 mm

Condition: Minor age-based wear and scratches, no other remarks

GLAS Öl & Whisky Festivalen 9+8 Största H:14 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

DON PEDRO Kaffebryggare

Värdering: -

Bud: 80 SEK

BYGGCENTRAL Grunda

Värdering: -

Bud: 425 SEK

VÄGGLAMPA H:28 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK