Bilder Andreas Engesvik Soffa "Tiki" Fogia 2000-tal

Andreas Engesvik Soffa "Tiki" Fogia 2000-tal

40000 SEK

Värdering: 25 000 SEK

Tiki 3-sits soffa med stomme i stål och massiv bok på svartlackade ben
Fast klädsel stoppad med fibervadd, facksydda och löstagbara rygg- och sittplymåer
Läderklädsel: Vintage Cognac
Etikettmärkt: Fogia

Bredd: 236 cm
Djup: 93 cm
Höjd: 77 cm
Sitthöjd: 40 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, klädsel i gott skick, inga övriga anmärkningar

Andreas Engesvik Sofa "Tiki" Fogia 21th century

Tiki 3-seater sofa with steel frame and solid beech on black lacquered legs
Fixed upholstery stuffed with fiber wadding, patchwork and removable back and seat cushions
Leather upholstery: Vintage Cognac
Labeled: Fogia

Width: 236 cm
Depth: 93 cm
Height: 77 cm
Seat height: 40 cm

Condition report: Minor use wear, upholstery in good condition, no other remarks

BARNBÖCKER

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KAFFESERVIS 24 delar. "Måsen" Bing & Gröndahl, Danmark Kopp H:6 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

parti VERKTYG skiftnyckel, tänger, knivar mm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

SALTKAR, PEPPARKAR & ÄGGKOPPAR 8st. "Måsen" Bing & Gröndahl, Danmark

Värdering: -

Bud: 750 SEK