Bilder Omega Damur 18K Guld 1960

Omega Damur 18K Guld 1960

1600 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Mekaniskt urverk, Boett tillverkad av 18K Guld.
Medföljer originaletui i väldigt gott skick.
Klockan går vid enklare test.

Bredd boett exklusive krona: 15 mm

Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Omega Ladies watch 18K Gold 1960
Mechanical movement, Case made of 18K Gold.
Comes with original case in very good condition.
The clock runs on simpler tests.

Case width excluding crown: 15 mm

Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.

Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 8 timmar

Stop silver, Barock-stil, GAB

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 8 timmar

Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad

Värdering: -

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 8 timmar

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 8 timmar 1 minut