Bilder Kemikalieflaskor, 7 st, glas, 1900-talets andra hälft.
Högsta: 31 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 19 timmar 18 minuter
Slutar om 19 timmar 32 minuter