Bilder Fat och tillbringare, flintgods, Gustavsberg/Gelfe, bl.a Arthur Percy, 1900-tal.
Diam: 45 cm.
Höjd: 21 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 75 SEK
Slutar om 19 timmar 50 minuter
Slutar om 20 timmar 4 minuter