Bilder Klocka, malm, Malmö, 1900-tal.
Höjd: ca. 29 cm.
Bruksskick. Skador på kant (se bild).
Obs! Tung.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 1 timme 34 minuter