Bilder Aly Ben Salem 1910-2001 Blandteknik på glas
Blommor. Signerad: Aly Ben Salem Mått bildyta: 25 x 20 cm Mått inklusive ram: 40 x 34,5 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Aly Ben Salem 1910-2001 Mixed media on glass Flowers. Signed: Aly Ben Salem Image area dimensions: 25 x 20 cm Dimensions including frame: 40 x 34.5 cm Condition report: Minor color losses, Minor wear on frame, No other remarks.
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 53 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 53 minuter