Bilder Karin Olsson 1928-2006 Olja på duk
Landskap i lila toner med hus Signerad: Karin Olsson Boken "Karin Olsson" Av Carl Rylander-Ryl medföljer. Mått på duk: 35 x 35 cm Mått inklusive ram: 43 x 43 cm
Karin Olsson 1928-2006 Oil on canvas Landscape in purple tones with houses Signed: Karin Olsson The book "Karin Olsson" by Carl Rylander-Ryl is included. Dimensions of canvas: 35 x 35 cm Dimensions including frame: 43 x 43 cm Condition report: No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 59 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 59 minuter