Bilder Peter Öhrnell Blandteknik på pannå
Abstrakt komposition. Signerad: Peter Öhrnell Daterad: 1992 Mått på pannå: 56 x 55 cm Mått inklusive ram: 60 x 59 cm
Peter Öhrnell Mixed technique on panel Abstract composition. Signed: Peter Öhrnell Dated: 1992 Dimensions of panel: 56 x 55 cm Dimensions including frame: 60 x 59 cm Condition report: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 9 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 11 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 13 minuter