Bilder Albert Johansson 1927-1998 Färglitografi

Albert Johansson 1927-1998 Färglitografi

Värdering: 1 000 SEK

Komposition Signerad: Albert Johansson Numrerad: 76/90 Mått bildyta: 88 x 64 cm Mått inklusive ram: 103 x 78 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Albert Johansson 1927-1998 Color lithography Composition Signed: Albert Johansson Numbered: 76/90 Image area dimensions: 88 x 64 cm Dimensions including frame: 103 x 78 cm Condition report: Minor wear on frame, no other remarks

Parti DVD-filmer

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Parti CD-skivor

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Lars Hellsten, kandelaber, glas och mässing, Skruf

Värdering: 500

Bud: 1 300 SEK

Norrbotten

Lisa Larson, ljusstake, Höganäs

Värdering: 800

Bud: 1 600 SEK

Norrbotten