Bilder Thor Eliasson Olja på duk 1979
Konstnär född: 1936 Lodjur med sitt villebråd Signerad: Thor Eliasson Daterad: 1979 Mått på duk: 100 x 60 cm Mått med ram: 110 x 70 cm
Thor Eliasson Oil on canvas Artist born: 1936 Lynx with its venison Signed: Thor Eliasson Dated: 1979 Dimensions of canvas: 100 x 60 cm Dimensions with frame: 110 x 70 cm Condition report: No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 50 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 50 minuter