Bilder Hampe Halfdan Svanberg 1883-1961 Olja pÄ duk
Landskapsmotiv Signerad: Hampe Daterad: 1951 MÄtt pÄ duk: 55 x 46 cm TotalmÄtt ram: 63 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage pÄ ram, inga övriga anmÀrkningar
Hampe Svanberg 1883-1961 Oil on canvas Landscape Signed: Hemp Dated: 1951 Dimensions of canvas: 55 x 46 cm Overall frame dimensions: 63 x 54 cm Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
VĂ€rdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Ăstergötland
Slutar om 19 minuter
VĂ€rdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Ăstergötland
Slutar om 21 minuter
VĂ€rdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Ăstergötland
Slutar om 23 minuter