Bilder Björn Rudolfsson Olja på duk
Konstnär född: 1950 "The Orange line (from the land beyond)" Signerad Mått på duk: 40 x 34 cm Totalmått ram: 43 x 37 cm
Björn Rudolfsson Oil on Canvas Artist born: 1950 "The Orange line (from the land beyond)" Signed Dimensions of canvas: 40 x 34 cm Dimensions with frame: 43 x 37 cm Conditional: No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 35 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 35 minuter