Bilder Lena A Linderholm Färglitografi
Konstnär född: 1947 Stilleben Signerad: Lena A Linderholm Numrerad: 62/75 Bladmått: 59 x 42 cm Oramad
Lena A Linderholm Color lithograph Artist born: 1947 Still life Signed: Lena A Linderholm Numbered: 62/75 Dimensions of paper: 59 x 42 cm Unframed Condition: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 44 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 46 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 48 minuter