Bilder Gustavsberg Figurin Parian 1900-tal
Parianskulptur "Venus di Milo" 1902 Gustavsberg Höjd c.a: 22 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, Inga övriga anmärkningar.
Figurine Parian from the 20th century Parian sculpture "Venus di Milo" 1902, Gustavsberg. Height approx: 22 cm Condition report: Minor age-based wear and scratches, No other remarks.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 10 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 14 minuter