Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

3000 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Skulptör född: 1967 "The cat" Tillverkad av patinerad brons Signerad Höjd: 31,5 cm Vikt: gram
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "The cat" Made of patinated bronze Signed Height: 31,5 cm
Condition report: No remarks

Hjördis Oldfors, Upsala-Ekeby, skål i keramik

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Kaffeservisdelar, "Musselmalet", Royal Copenhagen

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK

Konstglas, Erika Lagerbielke

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Vaser, Kjell Engman, samt Bertil Vallien

Värdering: -

Bud: 400 SEK