Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Skulptör född: 1967 "The cat" Tillverkad av patinerad brons Signerad Höjd: 31,5 cm Vikt: gram
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "The cat" Made of patinated bronze Signed Height: 31,5 cm
Condition report: No remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 900 SEK