Bilder Ljusstakar Metall Ryssland 1900-tal (2 st)
Ett par ljusstakar i svartlackerad metall. Märkta: Kasli 1977 Höjd: 25 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Candle sticks Metal Russia 20th Century (2 pcs) A pair of candle holders in black laquered metal. Marked: Kasli 1977 Height: 25 cm Condition: Minor usage wear, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 9 minuter