Bilder TRÄLJUSSTAKAR Svarta Liljeholmens ljusstake nr 11 Modell: Carl Malmsten H:16 cm

TRÄLJUSSTAKAR Svarta Liljeholmens ljusstake nr 11 Modell: Carl Malmsten H:16 cm

150 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

115 Glas

Värdering: -

Bud: 110 SEK

Närke

Tunna laskad, 1800-1900 tal

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Carl Brandt, olja på duk, landskap

Värdering: 1 500

Bud: 460 SEK

Norrbotten

Stolar furu 1 par, Järvsö Hälsingland, allmoge 1800-tal

Värdering: -

Bud: 150 SEK