Bilder FOTPALL 15*28*23 cm

FOTPALL 15*28*23 cm

275 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

BORDSFOTOGENLAMPA, metall, 1900-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

SPEGEL MED TRYMÅ, gustaviansk stil, 1800-tal

Värdering: 5 000

Bud: 3 000 SEK

AKKE BERGLUND (född ?), olja på duk, signerad

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

KORGSTOL, 1900-talets första hälft

Värdering: 500

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 minuter