Bilder BÖCKER fåglar

BÖCKER fåglar

125 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Carl Riborg, olja på duk, motiv med mölla, signerad, 59x31 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Radio, Luxor

Värdering: -

Bud: 60 SEK

BILTILLBEHÖR

Värdering: -

Bud: 70 SEK