Bilder SMIDESSTÄD monterad på stubbe. H:14x 37x 6cm endast smidesstäd

SMIDESSTÄD monterad på stubbe. H:14x 37x 6cm endast smidesstäd

650 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 2 timmar 27 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 2 timmar 27 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesiska danserskor, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 27 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 2 timmar 27 minuter