Bilder ANDERS HELLSTEN (1916-1990), olja på duk, signerad och daterad -56

ANDERS HELLSTEN (1916-1990), olja på duk, signerad och daterad -56

Värdering: 600 SEK

Bro i skogslandskap, ca 94 x 55 cm

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 31 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 31 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesiska danserskor, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 31 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 31 minuter