Bilder PHILIPPE STARCK, 1 par, barnkarmstolar, "Lou Lou Ghost chair", Kartell, samtida
Formgjuten rosafärgad plast, sitthöjd ca 32, total höjd ca 63 cm
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 41 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 41 minuter