Bilder KLÄDSKÅP, björk, 1900-talets första hälft
Två dörrar med bakomliggande förvaring, låda nedtill, en dörr med fasettslipat spegelglas, dekor av girlander, nyckel finns, höjd 204, 123 x 56 cm
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 34 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 34 minuter