Bilder ARMBAND, 18k guld och odlade pärlor, tot vikt ca 11,3 g
Rektangulära länkar i två rader, mindre odlade pärlor, säkerhetslås, längd ca 20 cm
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 51 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 51 minuter