Bilder KAY BOJESEN, vitrinskåp, Danmark, 2000-tal
Mörkgrå lackeraing, vita hyllplan, glasade dörrar och sidor, vardera hylla med infräst underliggande belysning, låsbart, höjd 186, 68 x 39 cm
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 41 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 41 minuter