Bilder GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899)
Historisk scen, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått 75 x 101 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK