Auktioner Böcker Bibel, år 1800, Göteborg samt psalmbok, år 1877, Luleå

Bilder Bibel, år 1800, Göteborg samt psalmbok, år 1877, Luleå

Bibel, år 1800, Göteborg samt psalmbok, år 1877, Luleå

150 SEK

Värdering: 150 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

DRÄKT, dam, Escada, 1980-/90-tal, strlk ca 38

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

ELLJUSSTAKE, luciatåg, trä, design Sten Bengtsson, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 350 SEK

RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943), olja på duk, 1900-tal, signerad

Värdering: 2 000

Bud: 2 800 SEK

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt

Värdering: 3 000

Bud: 1 900 SEK

Slutar om 7 minuter