Bilder Väggskåp, skuren ek med intarsia, 1700-tal, höjd 58 cm

Väggskåp, skuren ek med intarsia, 1700-tal, höjd 58 cm

1200 SEK

Värdering: 1 100 SEK

Hallands Auktionsverk AB

Nässjögatan 6
302 47 Halmstad

info@hallandsauktionsverk.se
Tel: 035-15 69 00, Fax: 035-15 69 05

PADDEL 2 delar, Lahnakoski, FInland, nyskick. L:240cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

BÅTMOTOR Yamaha 2hp. (ej funktionstestat, inga garantier)

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Parti STRINGHYLLA, flera olika hyllplan & gavlar. (slitage, skador)

Värdering: -

Bud: 600 SEK

PALL/PIEDESTAL i smide. H:45x 40x 40cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 7 minuter