Auktioner Sport & Fritid Pappersskärare, Rexel Classic Cut CL420.

Bilder Pappersskärare, Rexel Classic Cut CL420.

Pappersskärare, Rexel Classic Cut CL420.

500 SEK

Värdering: 50 SEK

Laserteknik.
Upp till A3 format.
Mått: 59x33 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads Auktioner ansvarar ej för funktionen.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Golvstaffli, trä, Schmincke, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 500 SEK

Träningsbänk, 150 TC, Weider.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Kikare, 20 st, golf/vanliga, OXO Sport.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 3 dagar

Leksakståg, lok och vagn, trä.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 dagar