Bilder SIDOBORD, tidigt 1900-tal
Fanerat med björk, sarglåda, hylla nedtill, lös skiva av cararramarmor, höjd 75, 40 x 36 cm
Slutar om 6 timmar 20 minuter
Slutar om 6 timmar 20 minuter
Slutar om 6 timmar 20 minuter