Bilder ARTHUR PERCY, olja på pannå, signerad
Sommarlandskap med stenmur, ca 36 x 44 cm
Slutar om 5 timmar 54 minuter
Slutar om 5 timmar 54 minuter
Slutar om 5 timmar 54 minuter
Slutar om 5 timmar 54 minuter
Slutar om 5 timmar 54 minuter
Slutar om 5 timmar 54 minuter