Bilder GUSTAV RUDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 173/310
Segelbåt vid klippa, bladstorlek ca 71 x 67 cm
Slutar om 3 timmar 11 minuter
Slutar om 3 timmar 11 minuter
Slutar om 3 timmar 11 minuter