Bilder FIGURER, 10 st, skuret och bemålat trä, bla signerade Sigge, 1900-talets andra hälft
Figurer och djur, sittande man höjd 13 cm
Slutar om 6 timmar 38 minuter
Slutar om 6 timmar 38 minuter
Slutar om 6 timmar 38 minuter