Bilder Spegel rokoko-stil 1900-tal
Rikligt dekorerad och förgylld träram, stort krön med genomruten dekor
Fasettslipad spegel
Totalmått: 129 x 60 cm
Mått spegelglas: 84 x 41,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage, inga övriga anmärkningar
Rococo-style mirror 20th century
Richly decorated and gilded wooden frame, large crest with checkered decoration
Faceted mirror
Total dimensions: 129 x 60 cm
Mirror glass dimensions: 84 x 41.5 cm
Condition report: Minor wear, no other remarks
Slutar om 11 timmar 15 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 17 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 19 minuter