Bilder Spegel Rokokostil 1800-tal
Ovalformad spegel med fasettslipat glas, rikligt dekor
Troligtvis tillverkad omkring 1800-talets mitt
Saknar synliga märkningar eller stämplar
Bredd: 130 cm
Höjd: 120 cm
Konditionsrapport: Flertalet lagningar, märken, färgsläpp, mindre stötskador, åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Mirror Rococo style 19th century
Bredd: 130 cm
Höjd: 120 cm
Slutar om 3 timmar 40 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 3 timmar 42 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 44 minuter