Bilder Burberry Trenchcoat Dam England 1900-talets andra hälft

Burberry Trenchcoat Dam England 1900-talets andra hälft

2800 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Trenchcoat / ytterrock med löstagbart yllefoder med signaturmönster
Bommul gabardintyg, dubbelknäppning och bälte
Etikettmärkt

Ingen angiven storlek
EU 36-38 S/M

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, i gott skick, inga övriga anmärkningar

Burberry Trenchcoat Ladies England second half of the 20th century

Trench coat / outer coat with removable wool lining with signature pattern
Cotton gabardine fabric, double-breasted and belted
Labeled

No specified size
EU 36-38 S/M

Condition report: Minor use wear, in good condition, no other remarks

LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-/1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 42 minuter

SKULPTUR, bronserad metall, Frankrike, 1900-talets andra hälft

Värdering: 2 500

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 15 timmar 44 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 46 minuter

KARMSTOLAR, 6 st, Lammhults, 2000-tal

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 48 minuter