Bilder Burberry Trenchcoat Dam England 1900-talets andra hälft
Trenchcoat / ytterrock med löstagbart yllefoder med signaturmönster
Bommul gabardintyg, dubbelknäppning och bälte
Etikettmärkt
Ingen angiven storlek
EU 36-38 S/M
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, i gott skick, inga övriga anmärkningar
Burberry Trenchcoat Ladies England second half of the 20th century
Trench coat / outer coat with removable wool lining with signature pattern
Cotton gabardine fabric, double-breasted and belted
Labeled
No specified size
EU 36-38 S/M
Condition report: Minor use wear, in good condition, no other remarks
Slutar om 15 timmar 42 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 15 timmar 44 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 15 timmar 46 minuter