Bilder Spegel Svensk Möbel Industri G & T 1960-tal
Spegel med ram av ek och böjda hörn
Etikettmärkt: G&T Glas & Trä Hovmanstorp
Spegelramens mått: 114 x 65 cm
Spegelglasets mått: 97 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Mirror Swedish Furniture Industry G & T 1960s
Mirror with oak frame and curved corners
Labeled: G&T Glass & Wood Hovmanstorp
Mirror frame dimensions: 114 x 65 cm
Mirror glass dimensions: 97 x 49 cm
Condition report: Minor age-based wear, marks and scratches, no other remarks
Slutar om 11 timmar 26 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 28 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 30 minuter