Bilder Okänd Konstnär Olja på Duk

Okänd Konstnär Olja på Duk

Värdering: 1 000 SEK

Trompe-l'œil av fönster
Otydligt signerad
Daterad: 1985

Mått på duk: 81 x 65 cm
Mått med ram: 95 x 79 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Unknown Artist Oil on Canvas
Trompe-l'œil of a window
Unclearly signed

Dimensions of canvas: 81 x 65 cm
Dimensions with frame: 95 x 79 cm

Condition: Minor age-based wear, no other remarks

Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Spegel "Rakel" 1950-1960 tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK