Bilder Barbro K Poggats Blandteknik / Collage
Konstnär född: 1965
Komposition med ren
Signerad: BK Poggats
Daterad: 1998
Numrerad: HC
Mått på bildyta: 19,5 x 15 cm
Mått inkl ram: 33 x 27 cm
Barbro K Poggats Mixed media / Collage
Artist born: 1965
Composition with reindeer
Signed: BK Poggats
Dated: 1998
Numbered: HC
Image area dimensions: 19.5 x 15 cm
Dimensions including frame: 33 x 27 cm
Condition report: No comments
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 15 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 15 minuter